آیا میدانید با اوزون درمانی میتوانید بسیاری از دردهای خود را بهبود ببخشید!

تهران، خیابان ستارخان، خیابان پاتریس لومومبا، پلاک 7 دکتر علی قربانخانی

تلفن تماس : 445 28 661-021 146 46 46 0935

کرونا در جهان و درمان با ازون

ازون درمانی ، امید در مبارزه با کورون ویروس

اخبار یاهو ۸ آوریل ۲۰۲۰ ، ۱۸:۳۱ GMT + 4: 30

امید در مبارزه با Coronavirus ناشی از درمان ازن است. کارآزمایی ها در چند بیمارستان آغاز شده و نشان می دهد که چگونه این روش درمانی برای جلوگیری از مراقبت های شدید کمک می کند. در اودین ، ​​از ۳۶ بیمار مبتلا به ذات الریه و مشکلات تنفسی ، تنها یک مورد لوله‌گذاری شده بود: بقیه همه بهبود یافته و برخی نیز قبلاً از بیمارستان مرخص شده‌اند.

چگونه کار می کند

با ازن تراپی ، ۲۰۰ میلی لیتر خون از بیمار مبتلا به COVID-19 گرفته می شود که پس از آن با یک دستگاه مخصوص ازن ساخته می شود و در نهایت دوباره تزریق می شود. تزریق ازن در تقویت پاسخ بدن نقش دارد. در ارتباط با داروهای ضد ویروسی ، کند شدن التهاب و کاهش آسیب های ریه را نشان داده است. عوارض جانبی مشهود نیست ، تأکید می کند کسانی که آن را به عنوان مدیر گروه بیهوشی و احیاء سازمان بهداشت دانشگاه “فریولی مرکزی” ، آماتو دو مونت ، تجربه کرده اند.

مزایا

“پس از تنها سه جلسه – توضیح می دهد که De Monte a Repubblica – ما شاهد پیشرفت های حسی با کاهش قاطع در نیاز به پشتیبانی اکسیژن هستیم”. این آزمایش همچنین به طور رسمی در پولیسینیکو اومبرتو اول در رم آغاز شد ، زیرا پروفسور فابیو آرائیمو مرسلی ، مدیر واحد عامل “بیمارستان بدون درد” به مطبوعات می گوید: “من از ژانویه با همکاران چینی که قبلاً از این تکنیک استفاده می کردند ، در تماس بودم. تسکین درد در مرحله پیشرفته بیماری.من فکر کردم که می توان از آن زودتر استفاده کرد. ازن توانایی کاهش التهاب ریه را که این بیماری در بیماران ایجاد می کند کاهش می دهد. ما در حال کار هستیم. ”

CORONAVIRUS ، علائم امید | اخبار خوب درخواست به AIFA

با توجه به داده های مثبت به دست آمده ، درخواست مجوز به آژانس داروهای ایتالیایی و کمیته اخلاق انستیتوی اسپالانزانی در رم شروع به مطالعه ای بر روی ۲۰۰ بیمار مبتلا به کروناویروس کرده است. به منظور شناخت رسمی روش شناختی در سطح جامعه علمی بین المللی.

https://it.notizie.yahoo.com/ozonoterapia-una-speranza-nella-lotta-al-coronavirus-140124419.html?soc_src=community&soc_trk=wa

بر گرفته از منبع

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *