آیا میدانید با اوزون درمانی میتوانید بسیاری از دردهای خود را بهبود ببخشید!

تهران، خیابان ستارخان، خیابان پاتریس لومومبا، پلاک 7 دکتر علی قربانخانی

تلفن تماس : 445 28 661-021 146 46 46 0935

روش های متداول ازون درمانی

روش های اوزون درمانی

ازن‌ تراپی
به انگلیسی: (Ozone therapy) یا اوزون‌ درمانی به روش درمانی‌ای گفته می‌شود که جزو پزشکی جایگزین حساب می‌شود و در این روش درمانی برای بهبودی بعضی از بیماری‌ها گاز یا مایع یا محلول ازون‌دار را از طریق خوراکی، تزریقی، پوستی وارد بدن بیمار می‌کنند. معمولاً از این روش برای درمان بیماری‌های سرطان، ایدز، اسکلروز چندگانه استفاده می‌شود.
ازون‌درمانی دارای ویژگی باکتری‌کشی، قارچ‌کشی و بازدارندگی رشد ویروسی است و مولکول اوزون به عنوان ضدعفونی‌کنندهیزخم‌ها و معالجهی بیماری‌های باکتریایی و قارچی استفاده می‌شود.

روش‌ های اوزون درمانی عبارتند از :

اگر معمولاً برای وارد کردن ازون به بدن از روش‌های متنوعی استفاده می‌شود که در زیر تعدادی از آنها ذکر می‌گردد.
۲٫ دریافت ۵۰ تاML 100 از خون بیمار و تزریق ازون به آن و باز تزریق خون به خود بیمار که این کار خون را از باکتری‌ها و بیماری‌های عفونی ناشی از [میکوپلاسما] عاری می‌سازد.
۳٫ وارد کردن مستقیم اوزون به جریان خون از راه تزریق وریدی است در مورد این روش تردیدهایی وجود دارد و احتمال آمبولی گازی را پیش‌بینی می‌کنند که طرفداران این روش آن را نفی می‌کنند و این روش را درست و مفید می‌دانند
۴٫ وارد کردن جریان گاز ازون به کولون از راه مقعد یا واژن است معمولاً ازون درمانی به روش تزریق مقعدی یا واژنی به مدت ۳۰ثانیه، یک تا سه بار در روز در هفتهی اول انجام می‌شود، از راه لولهی بسیار باریکی که وارد حفرهی مورد نظر می‌شود، بیش از نیم لیتر ازون خالص به صورت مرطوب وارد می‌گردد این گاز سپس از دیوارهای [روده] جذب جریان خواهد شد. این فرایند بدون درد بوده و موجب تقویت نیروی حیاتی و احساس نشاط و سرزندگی می‌گردد که ناشی از اکسیژنه شدن و تغذیه خون است.
۵٫ تزریق گاز اوزون در گوش است
۶٫ اوزونه کردن آب و نوشاندن آن به بیمار است که در درمان بیماری‌های لثه، زخم‌های دهان، برفک دهان، زخم‌ها، سرماخوردگیها و [آنفولانزا] و بیماریهای ویروسی کمک می‌کند. نوشیدن آب ازون دار همچنین سطح کلی اکسیژن بدن را افزایش داده و موجب تسریع فرایندهای بهبود می‌شود.
۷٫ جذب ازون از طریق پوست است که دوش ازون نامیده می‌شود و استفاده از بخار اوزونه نیز در سراسر دنیا توسط متخصصین زیبایی، متخصصین [ستون فقرات] ، ماساژ درمان‌ها و سایر متخصصین و پزشکان صورت می‌گیرد
۸٫ استفاده از روغن زیتون اوزون‌دار شده‌است. می‌توان یک قاشق چای خوری روغن زیتون اوزونه را یک یا دو بار در روز مصرف کرد تا بدن مقدار دایم و یکنواختی از ازون را دریافت کند.

درمان بیماری‌ها در روش های اوزون درمانی:

اوزون در درمان بیماری‌های زیر ممکن است مؤثر باشد و تأثیر مثبت بگذارد:
۱٫ بیماری‌های قلبی و عروقی، عروق مغز، “تصلب شرایین” به طور عمومی، و “هایپرکلسترومی” و بازگردانی سرعت “گردش خون” به حالت عادی و درد آنژین صدری را تسکین می‌دهد و عملکرد و جریان خون مغز را بهبود می‌بخشد.
۲٫ تأثیر در درمان تومورهای سرطانی، “لنفوم” و “سرطان خون” بدون استفاده از جراحی، تابش یا ،شیمی درمانی ممکن است
۳٫ اشکال گوناگون “روماتوئید” و “آرتروز کولاژن”
۴٫ آلرژی‌ها
۵٫ معکوس کردن روند پیری
۶٫ بهبود “مولتیپل اسکلروزیس”، و سایر بیماریهای عصبی
۷٫ بهتر شدن فقدان عملکرد مغز در بیماری “آلزایمر” و کهولت و بیماری “پارکینسون”
۸٫ استفاده خارجی در معالجه? جوش،سوختگی، زخمهای پا، زخمهای باز، اگزما، قارچ و دیگر مشکلات پوستی
۹٫ دمیدن ازن از مقعد، برای کولیت، پروستات، آنال فیشر، کاندیدیاسیس، دمیدن واژینال اوزون بسیار مؤثر در کاندیدیاسیس و سایر عفونت‌های قارچی، تریکامیوناسیس و سایر فرم‌های واژینیت مؤثر می‌باشد.
۱۰٫ دمیدن در مثانه بسیار مؤثر در بهبود التهاب مثانه،فیستول مثانه و سرطان مثانه
۱۱٫ روند درمان ایدز، هرپس، هپاتیت مونوکلئوز و سیروز کبدی
۱۲٫ گاهی برای “دوپینگ” ورزشی از روش‌های اوزن‌درمانی استفاده می‌شود
۱۳٫ مضرات و آسیب‌ها
۱۴٫ در بعضی از نشریات علمی مواردی را به عنوان مضرات ازون‌درمانی ذکر کرده‌اند از جمله امکان آزاد کردن رادیکال آزاد در خون بیمار یکی از مشکلات این روش است.و همچنین استفاده بیش از حد یا دوزهای بالا ممکن است موجب ایجاد آسیب‌های جدی در سلول‌های خون و بدن شود.

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *