آیا میدانید با اوزون درمانی میتوانید بسیاری از دردهای خود را بهبود ببخشید!

تهران، خیابان ستارخان، خیابان پاتریس لومومبا، پلاک 7 دکتر علی قربانخانی

تلفن تماس : 445 28 661-021 146 46 46 0935

رعایت نکات بهداشتی

در این برهه از زمان، که جهان در ورطه سپری‌کردن لحظات دشواری است و توجه ویژه همگان را جهت جلوگیری از پیشرفت بحران می‌طلبد، قطع به‌یقین، پیروی از توصیه‌های سازمان بهداشت جهانی و دستگاه‌های حاکم بر کنترل این وضعیت از اهم امور است.
ما نیز به‌نوبه خود، با انجام ملاحظات مهم و اصولی، در شرایط کنونی، سعی بر آن داشته‌ایم تا مسیرهای ورودی و عبوری هرگونه آلودگی را در این مکان، مسدود کنیم.
رعایت موارد زیر از اصول اولیه و اولویت‌های مطب در شرایط کنونی است:
۱٫حتی‌الامکان، زمان‌بندی برای حضور بیماران محترم، به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌شود که عزیزان، کمترین مدت توقف را در مطب داشته باشند.
۲٫با شناسایی مشکلات بیماران محترم جدیدالورود که برای اولین بار افتخار آشنایی با آن‌ها نصیبمان می‌شود و همچنین با شناخت و سابقه ذهنی که از بیماران عزیز قدیمی‌مان داریم، نوبت‌دهی این بزرگواران، براساس شرایط خاص هربیمار، به‌گونه‌ای صورت می‌پذیرد که افراد میانسال یا افرادی که دچار کهولت سن و همچنین بیماری‌های زمینه‌ای هستند، قبل از فرارسیدن نوبتشان، از ورود به داخل ساختمان خودداری و درخارج از ساختمان در خودروهای خود منتظر بمانند و با هماهنگی مدیریت مطب، زمانی وارد شوند که مستقیم در اتاق پزشک، پذیرای ایشان باشیم تا ضمن جلوگیری از تجمع افراد، کمترین برخورد فیزیکی را برای بیماران با سایرین رقم بزنیم.
۳٫ حتی‌المقدور از پذیرفتن همراه، به‌خصوص‌ بیمارانی که نیاز به همراه ندارند و شرایط عمومی مساعدی دارند، خودداری می‌شود.
۴٫ از آن‌جا ‌که کودکان، فرشته‌های دوست داشتنی و محبوب ما هستند، جهت حفاظت از ایمنی این فرشتگان کوچک، از ورودشان به مطب، ممانعت می‌شود.
۵٫ رعایت بهداشت فردی، شستشوی مداوم دست‌ها و ضدعفونی کردن آن‌ها، مراعات فاصله مجاز با بیماران محترم، رعایت بهداشت تنفسی، استفاده از دستکش، ماسک و شوینده‌های حاوی الکل، موادضدعفونی کننده، ملحفه‌های یکبارمصرف و سایر موارد بهداشتی، همواره از اهم دغدغه‌های ذهنی و اولویت‌های همیشگی پزشک و پرسنل مطب بوده و خواهدبود.
با احترام
مدیریت مطب دکتر علی قربانخانی

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *