آیا میدانید با اوزون درمانی میتوانید بسیاری از دردهای خود را بهبود ببخشید!

تهران، خیابان ستارخان، خیابان پاتریس لومومبا، پلاک 7 دکتر علی قربانخانی

تلفن تماس : 445 28 661-021 146 46 46 0935

درمان بیماری کرونا با روش ازون(ازن) تراپی

درمان کروناویروس با ازن

بیماری همه گیر کروناویروس دنیا را به زانو در آورده و بیمارستان ها را تحت فشار زیادی قرار می دهد.
جامعه علمی برای یافتن یک درمان مؤثر برای این بیماری تلاش می کند: نه تنها داروهای قدیمی ، بلکه راه حل های خاص طراحی شده برای COVID-19 و همچنین مطالعه در مورد واکسن ها.

توسعه روشهای درمانی جدید نیاز به زمانهای کم و بیش طولانی دارد ، به همین دلیل ما نیز بر روی داروهای تجدید شونده و روشهای درمانی موجود تمرکز می کنیم که می تواند بهبود شرایط بیماران آلوده را تضمین کند.

در این میان ، ازن درمانی نیز وجود دارد که می تواند به بیماران در غلبه بر بیماری کمک کند.
این یک روش درمانی است که در حال حاضر با موفقیت برای Sars در سال ۲۰۰۲ مورد استفاده قرار گرفت. درمانی که توسط پزشک برگامو ماریاننو فرزینی ، رئیس انجمن علمی اکسیژن – ازون درمانی (Sioot) کشف شد.
با توجه به آنچه Franzini گفت ، ازن به تحریک اثربخشی داروهای تجویز شده کمک می کند ، بنابراین شانس بهبودی بیمار را بهبود می بخشد.

ماریاننو فرزینی

“ازن تراپی در صورت ابتلا به ویروس ، تکثیر ویروس را مسدود می کند. یک کارآزمایی نیم ساعته کافی است و خواهیم دید که روی کروناویروس نیز مؤثر است ، که این ویروس به خصوص تهاجمی نیست. ” برای استفاده از این تکنیک جدید ، ماشینهای کم هزینه کافی هستند که توسط چندین بیمار قابل استفاده است. “Franzini توضیح می دهد:” در حال حاضر ده ها بیمارستان در لمباردی ، پیمونت و امیلیا رومانا وجود دارد که با آنها در تماس هستیم. ” این درمانی است که می تواند نتایج فوری به همراه آورد و تختهای بیمارستانی خالی از بیماران مبالا به کویید ۱۹ شود. ”

دکتر Simonetti ، دکتر Vaiano ، پروفسور Ricevuti ، پروفسور Valdenassi و پروفسور Franzini ، پزشکان SIOOT (انجمن علمی اوزون درمانی ازن اکسیژن) می گویند: “بیماران مزمن و سالخورده که تحت درمان با ازن قرار می گیرند ، در برابر عفونت ها مقاوم تر هستند. .
در حال حاضر به طور گسترده ای اثبات شده است که ازن ، که به طور معمول توسط گلبول های سفید ما تولید می شود ، همزمان یک عمل ضد التهابی ، ضد باکتری و ویروساتیک انجام می دهد. فعالیت میتوکندری را افزایش می دهد ، عملکرد میکروسیرکولاسیون و اکسیژن رسانی بافت را بهبود می بخشد. به لطف فعالیتهای بیوشیمیایی ، تولید ATP (آدنوزین تری فسفات) یا حمل کننده انرژی متابولیک را افزایش می دهد. تولید انرژی (ATP) لازم برای بدن با اکسیداسیون سلولی تأمین می شود.
این یک جایگزین برای استفاده از مواد دارویی نیست ، در واقع این ماده تقویت کننده دارو است.همه اینها بدون اینکه اثری مضر بگذارد.
حدود ۳ هزار انتشارات علمی ثبت شده توسط PubMed این تأثیرات را اثبات می کند. تعدد اثرات مفید اوزون درمانی و عدم وجود عوارض جانبی باعث شد تا این تجدید نظر را عملی کنیم. ”

کوروناویروس

“ازن با حمله به غشاهای محافظ آنها با مکانیسم اکسیداتیو ، بدون ترک بقایای شیمیایی ، ارگانیسم های انگلی را توسط لیز سلول می کشد. ابتدا ویروس ها غیرفعال می شوند و سپس از بین می روند. مبتلایان به آنفلوانزا ، در صورت بروز مشکلات تنفسی ، تب و ذات الریه باید هر روزه طبق پروتکل ازن اکسیژن SIOOT در اسرع وقت و بدون ایجاد مداخله در درمان دارویی ، تحت درمان قرار گیرند.
پیش بینی درمان پنومونی از حداقل ۴ تا حداکثر ۸ روز متغیر است. با وارد کردن دوزهای ازن در هوا ، می توان اتاقها را ضد عفونی کرد. در صورت عدم حضور افراد ، دوزها باید بیشتر باشد و برای مدت زمانی کوتاه وارد شود. در حضور بیماران ، دوز ازن باید کمتر و طولانی تر باشد. علاوه بر این ، خطر آلودگی با استفاده از استریل کردن کالاهای ورودی و خروجی ، و همچنین با سالم سازی محیط های پر رفت و آمد (مانند فرودگاه ها ، ایستگاه ها و دفاتر) کاهش می یابد. “، کارشناسان SIOOT ادامه دهند.

“تاکنون هیچ باکتری یا ویروس مقاوم به ازن مشاهده نشده است.

قبلاً آثاری منتشر شده است که نشان دهنده اثر ضد باکتری و ویروساتیک ازن است. اگر ازون استفاده می شد ، هم برای ضد عفونی محیط ها و هم برای درمان بیماران ، حداقل در مراکز احیاء و بیمارستان های بیماری های عفونی ، مرگ و میر ناشی از عفونت ها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.
‏همچنین به کاهش مقاومت آنتی بیوتیکی کمک می کند.

در درخواست مجوز استفاده از ازن درمانی با اکسیژن ، SIOOT یادآوری کرد:

با توجه به نتایج آزمایش انجام شده در چین در آزمایشگاه ملی P3 به سرپرستی پروفسور لی زلین ، ازن در کشتن ویروس SARS تلقیح شده بر روی سلولهای کلیوی میمون سبز مؤثر بوده و به میزان کشت آن ۹۹٫۲۲٪ رسیده است. .
ویروس کشف شده در ووهان و ویروس SARS هر دو متعلق به نوع کروناویروس هستند. محققان دریافتند که Covid-19 80٪ شبیه به ویروس SARS است. بنابراین منطقی است که پیش بینی کنیم که ازن می تواند به همان اندازه در پیشگیری و کنترل Coronavirus جدید مؤثر باشد.
پزشکان SIOOT بسیاری از بیماران مبتلا به برونکوپنومونیا را با استفاده از اکسیژن ازن درمانی SIOOT درمان کرده اند.
نتایج ازن درمانی بسیار عالی بوده است. مدت زمان بیماری کاهش یافته ، بهبودی سریع کمبود اکسیژن خون و نیز بهبودی تصویر رادیولوژیکی در بیماران مشهود است.
‏ علاوه بر این ، انجام ازن درمانی پیشنهاد شده توسط SIOOT با سایر داروهای درمانی ناسازگار است.
پلیکلینیکو اومبرتو اول در حال حاضر با آزمایش ازن درمانی سعی در بهبود تنفس مبتلایان به کووید ۱۹ کرده است.
دکتر Francesco Pugliese ، مدیر UOC بیهوشی و احیاء در پولیکلینیکو اومبرتو اول در رم ، در تاریخ ۱ آوریل اعلام کرد: “این پروتکل تصویب شده است و ما در حال تکمیل اولین پرونده هستیم.” وی ادامه داد: “از چین در مورد ازن درمانی ، در بعضی موارد ، داده هایی به دست آمده است که مطمئنا علائم مثبتی وجود دارد. اکنون ما با احتیاط پیش می رویم ، زیرا ما تظاهر نمی کنیم بگوییم که درمانی مؤثر پیدا کرده ایم. ما می خواهیم آن را تأیید و تکمیل کنیم. ”

کوروناویروس
جمعه ۱۰ آوریل + ۲۴H + 48H + 72H

پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *