آیا میدانید با اوزون درمانی میتوانید بسیاری از دردهای خود را بهبود ببخشید!

تهران، خیابان ستارخان، خیابان پاتریس لومومبا، پلاک 7 دکتر علی قربانخانی

تلفن تماس : 445 28 661-021 146 46 46 0935

ازون و درمان بیماری کرونا

استفاده از ازن براى از بین بردن ویروس کرونا جدید
در مقاله زیر ژو موژه استاد دانشگاه keizai و رئیس موسسه تحقیقات شهرى رودخانه کود ، دیدگاه خود را در سه سوال مطرح کرده است . آیا این همه گیرى ناپدید مى شود ؟ چه کسى پشت دست خدا است ؟ چه چیزى مى تواند از عفونت متقاطع عروق جلوگیرى کند ؟
بیش از ١٠٠ سال است که ازن به عنوان قاتل ویروس در طبیعت در نظر گرفته شده است . به دلیل خاصیت اکسیدکنندگى قوى ،از طرف اشخاص براى ضدعفونى ، بوبرى ،سم زدایى ، ذخیره سازى و سفید کننده مورد استفاده قرار میگیرد .
به همین دلیل ازن باید به عنوان سلاح در جنگ جهانى علیه COVID19 یا همان کرونا ویروس تصویب شود . زیرا سه ویژگى زیر را دارد .
١- پوشش کامل . ازن ایجاد شده توسط ازن ژنراتور یا دستگاه تصفیه هوا الکترواستاتیک مى تواند به هر گوشه اى برسد که این می تواند بر این مشکل غلبه کند در صورتى که در ضدعفونى ماورابنفش فقط می تواند مستقیم بالا رود و برخی مکان ها نیز ضدعفونى نشوند . ٢-پاکسازى قوى . اکسیدکنندگى ازن در از بین بردن ویروس ها و باکترى ها به این صورت است که هیچ باقیمانده شیمیایى باقى نمی گذارد . در مقابل ضدعفونى کننده هاى شیمیایی که اکنون از آن استفاده میکنیم نه تنها براى بدن انسان مضر است بلکه باعث تشکیل رسوب شیمیایى مى شوند . در طى همه گیرى کنونى استفاده بیش از حد از ضدعفونى کننده مایع مشکل جدى بوده است که باید به آن توجه کنیم .
٣- راحتى (آسانى) ازن توسط تجهیزات ساده قابل تولید است . تجهیزات بزرگ یا کوچک ، مى تواند براى یک واحد ، یک فضاى عمومى یا وسایل حمل و نقل عمومى مانند اتوبوس ، مترو ، کشتى و هواپیما استفاده کرد .
براساس نتایج آزمایش در مورد چگونگى کشتن ویروس سارس به وسیله ازن که توسط آزمایشگاه ملى P3 به سرپرستى پروفسور لى زلین انجام شده است ، ازن در کشتن ویروس سارس تلقیح شده بر روى سلول هاى کلیوى میمون سبز موثر است و میزان نابودى آن ۹۹٫۲۲ درصد است.
ویروس پیدا شده در ووهان و ویروس سارس هردو متعلق به کرونا ویروس هستند . محققان دریافتند که ویروس کرونا ٨٠٪؜ شبیه به ویروس سارس در توالى ژنوم آنهاست . منطقى است که ازن در پیشگیرى و کنترل کرونا ویروس جدید موثر است .

منبع :

http://www.china.org.cn/opinion/2020-02/26/content_75747237.htm?from=timeline&isappinstalled=0


پیام بگذارید

(0 دیدگاه)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *